Kuhn

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Posto nema adekvatne teme evo da ja pocnem prvi post o ovoj marki koja je dosta cenjena a takodje i dosta ::novac::
Da ne bi sve bile samo prazne reci evo i koja slika pluga kog vuce lepa brena(imt 5136)
68y6id.jpg

2iu9df9.jpg
 
I kako se pokazao sa imt 5136? Dali je za hidraulik tesko da ga nosi? Drugar ima brenu a hoce obrtac a ne zna dal ce mu biti tesko.
 
ja sam dosta ovih poljoprivrednih masina ove marke video u francuskoj
ciklone plugove kosacice ...
mislim da je to njihova marka :haha:
 
bdanijel je napisao(la):
Ovo je babaroga plug.Imao sam priliku da ih gledam u radu ali cetvorobrazdne.Bili su agrgatirani sa NH 155 i NH 175 konja.Nisam mogao da verujem svojim ocima,ne tarupano tulaiste zaoravaju tako da se ne pozna da je tu bio kukuruz. :D
 
e sad ovo jer za ovu temu ili za sejalice mislim da svejedno, inace masina je 12 redna i nosi je yto 1204 tzv. kockica, negde u yto temi se pricalo da traktori imaju slabu hidrauliku a ovo je dokaz da bas i nije slaba jer svaka baterija na masini je teska preko 200kg pa racunajte

2h38obk.jpg
 
Inace delta agrar je zastupnik za kuhn a kod nas.Trobrazni kuhn sa resetkastom daskom je negde oko 10000.E sad dali je za kes jeftinije ne znam,jer sam to trebao uzeti u kompenzaciji.
Inace sto rece jedan clan plugovi so prva liga i vrlo kvalitetno odradjeni!Ko god se odluci za njih nece pogresiti!
 
@MOMOSARIC I ja mislim da je kuhn no1. Plug je nov kupljen u Mas Ferg agru sa punom opremom, daska je puna.
@panonstib Ovlasceni distributeri su Delta agrar, Mas Ferg Agro i IKR.
 
Neki će i da izgube zastupništvo!
Plug je odličan, a da li je broj 1 o tome nismo ovlašćeni da dajemo ocenu, jedino mošljenje koje se ovede ne usvaja!
 
Uštrojenijeg foruma stvarno nema nadaleko.Samo pazi da malo ne odlutaš od teme.Nemoj ovo,nemoj ono.Pa mi smo rekli da je po nama br 1.
Ko je uopšte mjerodavan da kaže koji je plug najbolji i o čemu uopšte onda da pišemo mi obični ljudi koji nizašta nismo mjerodavni.
Opustite se ljudi malo.:cool:
 
Pa vi sigurno niste merodavni da date da li je to najbolji plug ili ne, a dalje nećemo o tome ko je merodavan ja sa samo rekao ko nije.
A pogotovo ti što su vam se zahvalili postu teko oni nisu merodavni da daju ocenu ni mišljenje!
 
e sad ovo jer za ovu temu ili za sejalice mislim da svejedno, inace masina je 12 redna i nosi je yto 1204 tzv. kockica, negde u yto temi se pricalo da traktori imaju slabu hidrauliku a ovo je dokaz da bas i nije slaba jer svaka baterija na masini je teska preko 200kg pa racunajte

Nema svaka baterija ni blizu te cifre,a i maju osam redova punu bez problema nosi 82,tako da ne vidim problem jos 4 reda za 40ks vise i njegovu hidraliku. kun je izuzetan kvalitet,ali cena...ali sto kazu-ako ne znas sta je dobro,kupuj sta je skupo.
 
Nazad
Vrh