Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro došao na naš skromni forum, i da odmah napomenem da nesmetaš. :D

nebi škodilo da se malo i predstaviš, koja te oblast poljoprivrede najviše zanima, čime se sada baviš, imaš li mehanizacije i slično. Mada vidiš i sam da ima svega na forumu, a ako nenađeš šta te zanima napravićemo, nije to problem :ppozdrav:
 
Evo da se i ja predstavim. Zovem se Bojan i ja sam iz okoline Banja Luke. Imam oko 35ha zemlje, najviše uzgajam pšenicu, kukuruz i soju. Od mehanizacije imam IMT 539 2x, zetor 6911, zmaj 133rm i zmaj 192, presa gallignani i welger ap41. Najviše volim da radim na kombajnu. E da, forum vam je super.
 
Dobro došao, drago mi je da ti se dopada forum, dobri ljudi su se okupili :ppozdrav:
 
trazio sam forum o poljoprivredi, i nisam mogao bolji da nadjem!!!!!!
Konacno mesto gde nema onih saveta tipa "optimalno vrme setve, optimalno djubrenje, optimalno sve.......i dobar prinos"-a iskustva i saveta nigde.
Forum koji imaju nase komsije iz Hr je dobar, ali drzim da je prevelika razlika u klimi i zemljistu da bi imali istu agrotehniku......
Zato mislim da sam nasao ono sto sam trazio-pogotovo sto je forum posecen svakodnevno, i sto pisu ljudi od struke!!
Da ne duzim......Ja sam Bojan.Zivim u Zrenjaninu.Posedujem oko 30 jutara svoje zemlje, i 5-20 jutara zakupa, zavisno od godine.Bavim se iskljucivo ratarstvom, psenica kukuruz, suncokret.....
Imam kompletnu mehanizaciju koja mi treba, osim kombajna.
Postavicu uskoro slike mehanizacije-cim skontam kako ::lose::
 
Svakako dobro došao, dobri čoveče. Jeste da je forum dobar i da je u nekim stvarima ipak prilagođen ovome području, ali se ne treba samo na to osloniti. Mašine se ipak svagde jednako kvare , a i popravljaju. Mada je tema o servisiranju traktora vidim veoma aktivna na poljoinfo forumu. U svakom slučaju :ppozdrav:

A što se tiče ubacivanja slika na forum, ima tema o tome, gde je objašnjeno.
 
zdravo ljudi,kako je. ako nekog zanima imam na prodaji sadnice hibridnog lesnika;tonda,hal,ludolf,fich i istarski dugi. kao i ociscene plodove lesnika
 
Dobro došao na poljoiinfo forum, vidim da si pisao u voćarstvu, samo sam morao malo da to bolje složim. A za prodaju lešnika možeš staviti dole i u Oglase u Ponudu.

Pozdrav još jednom :ppozdrav:
 
Dobro na stigao Dušane na Poljoinfo :ppozdrav:

Sa tolikom količinom zemlje koju obrađuješ verovatno si skoncentrisan na ratarstvo, pa ćeš se sigurno dobro snaći kod nas. :cao:
 
Zdravo ja sam Siks,centralna Srbija bavim se svacim po malo .Imam ovce il de frans, a bavim se i pcelarstvom ,i to mi je trenutno hobi imam 20 pcelinjih drustava.A inace sam majstor za sve od gvozdja do drveta(ne hvalim se)Pozdrav za urednike sajt je odlican :zli: ::lose::
 
Pozdrav i za tebe dobri čoveče, dobro došao na poljoinfo. :pcelac::
 
Zdravo svima, ja sam iz Zajecara. Ne znam da li ima na forumu jos Timocana? Ja sam resio da vam se predstavim, apsolvent sam na polj. fakultetu u Zemunu. Moja porodica i ja obradjujemo 20 ha i bavimo se govedarstvom, ovcarstvom,svinjarstvom,zivinarstvom,vocarstvom i vinogradarstvom. Od mehanizacije nam samo fali berac za kukuruz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh