Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka toga ovde, pa ce ti se javiti vec neko preko privatnih poruka.
 
Pozdrav Zorane i dobrodošao! Što se tiče sagovornika u Sloveniji, na forumu imamo člana iz Slovenije koji je izuzetno dobar poznavaoc poljoprivrede kod njih, lično se poznajemo, poslaću ti na pp njegov telefon pa možeš ga kontaktirati kada odeš tamo, slobodno se pozovi na mene!
 
Cao..

Ja sam Igor, koliko sam skontao po ovim postovima iz istog sam mesta kao i moderator novii :) Bavim se sa ocem povrtarstvom na 2ha u plastenicima, 4ha na otvorenom takodje povrca i jedan staklenik od 900 kvadrata za proizvodnju saksijskog cveca..

Cudi me kako nisam ranije naleteo na ovaj forum, ali nadam se da cemo se bar od sad lepo druziti :)

Poz..
 
Dobro došao, na poljoinfo forum. Ako si iz Apatina onda jesmo iz istoga mesta :osmeh:

Ovde smo malo tanki na forumu sa povrtarima, nema ih mnogo. Ali na svu sreću svi su iskusni. :D
 
Ja sam Dragan iz Backe Topole imam 18 godina i pohadjam gimnaziju u Backoj Topoli usput pomazem ocu na imanju ! Radimo oko 40 jutara zemlje ... bicu aktivan na temama vezanim za mehanizaciju i ratarenje! Zelja mi je da upisem neki fax vezan za mehanizaciju! :cao:
 
Pozdrav za tebe Dragane, i da ti kažem da je mnogo značajnije to što imaš dosta prakse pre upisa na fakultet. Tamo se uči samo teorija. Dobro došao na poljoinfo forum. :ppozdrav:
 
Dobro došao dobri čoveče :ppozdrav:

Verujem da ćeš naći svega na ovom našem forumu, nego nisi napisao čime se baviš u poljoprivredi. Dali si se specijalizirao za nešto ili radiš svašta pomalo poput mene. :cao:
 
dobro dosao i ugodan boravak zelim :ppozdrav:
malo nam poslikaj mehanizaciju i okaci
 
Eto i mene pa da se predstavim.Ja sam Zvona iz Hrvatske.Baranja 32god,oženjen,zanimanje Poljop.tehničar biljne proizvodnje.Radim trenutno kao traktorista u jednoj poznatoj tvrtki.Posjedujem 3ha vlastite zemlje.U skoroj budučnosti planiram da idem na okrupnjavanje zemljišta,na jednoj drugoj lokaciji gdje bi se najviše posvetio stočarstvu sustav krava-tele.Hobi su mi golubovi visokoletaći,te modeli poljop.strojeva u omjeru 1:32
 
Zdravo, i dobro došao na poljoinfo forum. Nije ti loš taj hobi sa modelarstvom.
 
Pozdrav svima sajt je :D bas mi je milo sto sam pronasao ovakav sajt gde mogu da uputim pitanja na koja bih dobio profesionalne odgovore pisem iz Makedonije nadam se da ne smetam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh