Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo i dobro došao na poljinfo forum, raduje me što se registruje sve veći broj ogajivača koza, jer su to zaista dobre domaće životinje. A samo razmenom iskustava iz prakse se može povećati produktivnost matičnog stada, jer ono što se gleda na televiziji i čita po časopisima je uglavnom marketing, nažalost.

:ppozdrav:
 
Dobro nam došao Tar, i treba ljudi iz gradova da se okreću poljoprivredi jer ova naša država je rođena za nju!
 
Pozdrav svima koliko Vas ima,

Ja sam stocar iz istocne Srbije-na Dunavu.Ovce.koze.krave i konji lipicaneri su mi opsesija.Kada se pije to pivo na Novosadskom Sajmu.Jedna tura je moja.
 
Pozdrav i tebi Vla,
pogotovo sto si sa Dunava (ima nas koji pored koza volimo i pecanje). Sad smo Dunav zatvorili od Apatina(Novii) do Istoka. He,he,
Hajde malo preciznije. Ono istocna Srbija-Dunav to moze da bude od Rama do Radujevca:haha:
 
Najlepsi deo Dunava-Djerdap-Nacionalni park.Ja na Dunavu a stoka na planini Miroc.
Pozdrav,
P.S. Posle Djurdjevdana bicu aktivniji na blogu
 
Dobro došao na naš forum, i baš lepo da se pojavio neko ko se zanima za konje. Oni su super, a što se tiče Novsadskog sajma, maltene svakoga dana će neko biti tamo. Ja sam u subotu, a Čugi u toku nedelje, neznam tačno kad. Ima tema novosadski sajam 2008, tamo možeš videti ko je koji dan na sajmu, pa se preko privatnih poruka, malo organizuj za dan koji tebi odgovara.
 
@ Vla
pa sad sta je najlepse. da kazemo kako kome. Meni je najlepse kada se spustam sa golog brda pa posle klisure pukne vidik prema onom malo pitomijem delu. u daljini tekija a odma tu kad prodjes suvu reku s leve strane na samoj obali ima jedna stara kuca. Catmara ili tako nesto, pravljena od hrastovih trupaca pa lepljena blatom. Ima starinski trem. Kuca je stara zapustena treba dosta na tome da se radi, ali uradicemo to jednom valjda.... :D
 
Pozdrav ljudi.

Evo i ja da vam se predstavim.
Zovem se Adnan i iz Banjaluke sam. Ovdje sam jer zelim biti u toku. Prije nekoliko dana postao sam dio AIC tima kog čine studenti sa poljoprivrednog i drugih fakulteta Univerziteta u Banja Luci. Trenutno smo u fazi realizacije kreiranja informacione web baze koja ce sadrzavati sve informacije vezane za BH poljoprivredu. Naradno ja vas kao " domaćin " sajta pozivam da posjetite sajt i kazete nam sta vam se to svidja a sta ne kako bi to mogli popraviti.
Naravno nadam se da cu na ovom formunu sresti dosta ljudi koje poljoprireda zanima i koji su mozda raspolozeni da postanu dio AIC tima.

Puno pozdrava

Adnan www.aic.ba
 
Dobro došao, na naš mali forum. Odlična vam je ideja, da se ovako organizuje skup informacija. Što se tiče želje da se neko priključi konkretnom projektu, neverujem ogromnom odazivu, ali ćeš neformalno da čuješ dovoljno informacija i kritika. Jednostavno ljudi nevole da se upisuju negde, ali vole da kometarišu. A svaki komentar je dobro došao. Link ka svom sajtu ubaci u svoj potpis u podešavanju profila, tako će ti se pokazivati ispod svakoga posta.


:ppozdrav: :ppozdrav: Još jednom da poželim dobrodošlicu
 
Pozdrav Adnane i dobro došao!
Na prvi pogled i na brzinu koliko sam prleteo vaš sajt, nemam zamerki, no ne znači da ih neće možda biti kasnije :osmeh:
Želim ti ugodan boravak na našem forumu! :cao:
 
Pozdrav svima,zovem se Ivica,i bavim se ugradnjom tng uredaja(što nema nikakve veze sa poljoprivredom :haha:),ali od ove godine se aktivno uključujem u uzgoj borovnica,pa se nadam da će mi vaš forum biti od koristi i obrnuto
 
Dobro došao, a biće nam dobro koliko se sami potrudimo. Što neznaš pitaj, što znaš reci i biće odlično. :cao:
 
Dobar dan evo i ja da se predstavim , nalazim se na pola puta Pozarevac - Kucevo , trenutno se bavim Ratarstvom (ove godine 7,5 h suncokreta ) :cao:

Arsa mi je nadimak ,izveden od Arsic
 
Pozdrav Arso i dobro došao na naš forum. A što se tiče predstavljanja prošitio sam profil pa se može i tamo predstaviti, pogledajte kako sam ja to sredio na brzinu. Što se tiče toga što je pola na latinici a pola na ćirilici, radi se na tome da se to sredi :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh