Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlično, :D zahvaljujem u ime svih članova foruma, ako ništa drugo popićemo neko hladno na sajmu u NS-u ako se vidimo! :ppozdrav:
 
Ја сам апсолвент воћарства и виноградарства. Надам се да ћемо се лепо дружити. Поздрав!
 
Кончно и у Србији један ваљан форум о пољопривреди (свака част).
Само да Вас је више,надам се да ће бити добрих тема, пољопривреда је што се тога тиче не исцрпна.А знања никад доста! Пратим форум од недавно као гост па реших да се региструјем, да помогнем ако нешто знам а и да питам шта не знам.
У пољопривреди сам скоро 30 година тако да би требало да имам бар искуства ако не и знања.
За сво ово време бавио сам се и ратарством и сточарством и одржавањем пољ.механизације као мајстор, сад сам само ратар радим 55 јутара углавном сејем кукуруз,соју,пасуљ и луцерку за семе.
Поздрав свима !!!
 
dobro nam doso takvih nam treba :bravo: sta imas od mehanizacije malo slika nam stavi :cao:
 
Dobro došao, drago mi je da si se registrovao na forumu. Znam da su teme dostupne gostima, ali nesmeta ni ako se registruju kao članovi. Ovde ćeš se naći sa većim brojem ratara na forumu, i verujem lepo se provesti. :ppozdrav:
 
A ljudi, pozdrav! Da se predstavim.
Zovem se Enio i zivim u Podravskim Sesvetama. Imam 28 godina i bavim se iskljucivo poljoprivredom. Obradjujem oko 20 ha zemlje, od cega 8 ha povrce, ostalo za potrebe stocarstva.
Svuda su sve vise aktualni ovi forumi i moze se dosta toga korisnog saznati ako s vise ljudi razmjenjujes iskustva.
Inace moje skolovanje nema veze s poljoprivredom, ali imam dosta iskustva i znanja sto se tice povrca pa i spremanja hrane za stoku, tako ako vam ikako mogu pomoci...
Volio bih da ima vise povrcara na forumima za izmjenu iskustava, ali nekako smo u manjini.
 
Хвала Вам на добродошлици!
Надам се да Вас нећу разочарати!?
А слике ћу послати по темама за који дан.
 
Ivan Horvat Subotica Makova Sedmica Elektrotehnicar-automaticar Interesi- elektronika kompjuteri proizvodnja hrane biogasa humusa ekologija...
 
:D

Dobro nam došao na poljoinfo forum, pa da se malo družimo. :cao:
 
Čugi je napisao(la):
Još jedan iz oblasti ET :ideja: Dobro nam došao Ivane! :ppozdrav:
Hvala na dobrodošlici.Smatram da bi mogli malo podići tehničku nivo foruma,ja sam inkubatore Morava kompjuterizovao,namestio automatsko paljenje đubra u slučaju mraza u kajsinjaku,sad nameravam muzililicu preraditi
 
Samo napred, otvaraj teme u određenim oblastima, prezentuj tvoje ideje i inovacije, a zainteresovani će se spontano uključiti u diskusiju! :sreca:
 
Zdravo.
Ja sam iz Bg, dakle rodjen za poljoprivredu :D.
Fasciniraju me koze-mleko-sir. Uz to ide proizvodnja hrane i traktor.
Dakle uopste a i sire. Ovde moze dosta da se nauci a, bogami vidim da bi na po nesto i ja mogao da odgovorim.
Konspirativno ime Tar :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh