Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala na željama rraallee, i da se družimo na forumu. :ppozdrav:
 
Dobro došao Rale, nadam se da ćeš aktivno ušestvovati u diskusijama na forumu! :sreca:
 
Zahvaljujem na gostoprimstvu i trudicu se da svima pomognem koliko mogu svojim znanjem.
 
Što se tiče pomoći samo napiši šta se dešava u kraju kod tebe, i kako ti radiš neke poljoprivredne poslove. I naravno kretanje cena. :sreca:
 
lokacija/ ZRENJANIN, profesija/ PROFESOR ELEKTROTEHNIKE, dipl.el.inz. oblast rada/ UZGOJ CVECA u zasticenom prostoru. specijalnost/ RASAD BALKONSKOG CVECA uslovi rada/ 2 BLOK PLCTENIKA od oko 10 ari , 3 ara oid FUL opremom , godine starosti/ 47
 
Pozdrav drustvo, slucajno nabasah na vas forum pa reko da vam se pridruzim....
Ja sam iz Nisa i iskreno ne znam bas mnogo o poljoprivredi. Radim u firmi koja se bavi staklenicima i tu sam da pomognem..... :ppozdrav:

U startu se izvinjavam zbog ovako napadnog avatara ali koristim ga na svim forumima pa i ovde.....nadam se da ne smeta.... :osmeh:
 
Pozdrav svima na forumu, ja sam Kićo 38 god iz Bjelovara, radim 30 jutara zemlje i volim znati sve i svasta vezano za poljoprivredu pa se eto prijavih.
Danas sam prvi puta na ovim stranicama i vec sam nasao stvari koje me zanimaju prvenstvano vezane za IMT traktore.
 
Dobro došao Kićo! Drago mi je što si prihvatio moj poziv i pridružio nam se, nadam se da ćeš i u buduće nalaziti stvari koje te zanimaju na ovom forumu! :ppozdrav:
 
Što nas je više, bolje. Za nove članove velika dobrodošlica. :D
 
:cao:
Pozdrav svima.
Zovem se Branko Milijašević.
Živim u Staroj Pazovi. Radim 60 jutara zemlje, čisto ratarstvo, dakle kukuruz, pšenica, soja, repa.
Inače sam završio elektrotehničku školu.
Pošto sam probao svakojake kulture da radim, zanima me da li neko zna gde bi mogao naći informacije u vezi bilo kakve sprave za ubiranje sirka metlaša.
To je biljka koja bi bila veoma isplativa kada bi se radila mašinska berba.
Od proizvođača metli iz Selenče sam čuo priče da postoje neke mašine za tu namenu u Italiji, ali nisam ništa pronašao na netu o tome.
:bravo:
 
Pozdrav i tebi dobri čoveče, ovo pitanje za sirak metlaš postavi u delu za rattarstvo. Jer taj deo foruma posećuju ratari, pa će neko možda i znati odgovor. Ja sam mislio da se to bere samo mašinski, da je ljudski rad odavno izbačen iz berbe sirka.

U svakom slučaju dobro došao :ppozdrav:
 
Postovanje svima
Ja sam novi clan iz Hrvatske. bavim se vec 10-ak godina ovcama i od lani pomalo kozama.
ukoliko se tice tih tema spreman sam pomoci u okviru moga znanja. Isto tako cu pitati ono sto ne budem znao. :osmeh: :osmeh:
 
Dobro došao, samo napred. U delu o kozama i ovcama otvori teme o rasama koje imaš, jer će se tako najbolje usmeriti diskusija. :ppozdrav:
 
Pozdrav svima,
ime mi je Dejan i jedan sam od administratora na sajtu poljopatner.co.yu za koji vidim da ste ubacili medju zanimljive linkove, ovim putem vam se zahvaljujem :D
Takodje mi svidja što na vašem forumu ima toliko interesantnih tema i nadam se da će ih biti još više kao i članova :ppozdrav:
 
Pozdrav Dejane i dobrodošao! Nadam se da ćemo dobro sarađivati, a mogao bi se i link ka našem forumu naći na vašem sajtu! :ppozdrav:
 
Dobro došao Dejane na naš forum. Što se tiče linkova, što više linkova to bolje, jer je to ono što pretraživači vole. Jako mi se sviđa vaš sajt, svaka čast i sve pohvale. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh