Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svima, i evo i mene novog clana, zovem se Bane i iz Panceva sam, obradjujem oko 50 lanaca ili jutara (za ovu i narednu godinu planiram da se prosirim barem do 100 lanaca) polprivredom se bavim od 2004 god. i to ne u pancevu nego u selu u koje odlazim kad je sezona, selo je 50km severno od PA u banatu, ako nekog o meni jos nesto zanima neka pita ali mislim da je to to
 
da, da selo pored, ali mi (dobricani) nemamo problema sa gradom jer imamo dobru protivgradnu odbranu i taj lik sto je zaduzen za ispjlivanje tih raketa prilicno to dobro obavlja, ali nas je prosle godine malo uhvatio, jedan dalji deo naseg atara jer valjda nije bio u dometu tih 'nasih' raketa a iz susednog sela nisu dejtvovali, tako da nekih problema sto se toga tice nema
 
Znam, bavim se radio-amaterstvom, pa uvek kad je nevreme slušam protivgradnu službu!
 
Pozdrav svim clanovima foruma. Ja sam David ali pisem u ime moga tate koji je paor. Stariji covek pa ne zna da koristi racunar pa reko ajde da ti pomognem. Zemlju radimo u selu Margita u opstini Plandiste. Pozdrav svima.
 
Zar Margita nije kod Vršca? U svakom slučaju dobro došao :ppozdrav:
 
Jeste kod Vrsca, ali pripada opstini Plandiste;)
Mi zivimo u Vrscu ali stari mi radi zemlju u Margiti :ppozdrav:
 
:D Zdravo radni narode!! Zovem se Petar. Ja sam iz okoline Indjije tacnije iz Sasa ako neko pita. Bicu tu da vam pomognem oko raznih poljo. pitanja i pokusam da ucinim zanimljivijim ovo nase druzenje i prenesem vam svoje znanje i iskustvo o ovom takoreci poslu. Mislim da je svacija pomoc potrebna za brzi i bolji razvoj nas sitnih poljoprivrednika. Za pocetak vam treba jedno 1000000 eura da bi stao na noge ,koje vam ja naravno necu dati jer ih nemam ha,ha,ha, a posle sve ide samo. Ako vam nesto nije jasno slobodno me kontaktirajte na moj mail. Pozdrav svima :bravo:
 
Dobro dosao, dobri covece. Dovoljno je da razmenimo podatke o kretanjima u proizvodnji izmedju razlicitih delova zemlje i ici ce lakse. Jos ako uspemo koga da upozorimo na moguce malverzacije super. A sto se tice komunikacije, one ineterne moze se koristiti i sistem privatnih poruka. Nazalost mogu ga koristiti samo clanovi, za goste na forumu je nedostupan.
 
Dobrodošao komšija S3RiOUS! Verujem da ćeš uživati sa nama na forumu. Pozdrav iz N.Pazove!
 
Ja sam mladen pejin iz brcko distrikta bavim se pljoprivredom (RATARSTVO) i usluge od svi kultura naj drazi mi je kukuruz.
 
Zdravo ja sam Rale i nov sam na forumu iako sam dosta bio prisutan kao gost.Pozdrav svima i zelim Vam uspesnu i bericetnu godinu!
P.S. bavim se ratarstvom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh