Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobrodošla na forum, nadam se da ćeš naći sve što te interesuje, kao i da će svi potencijalni problemi i nedoumice, vezani za tvoj posao, biti udruženim snagama forumaša efikasno rešeni! :sreca:
tarana nije ništa loše mislio, oprosti mu ovaj put...
 
Svi su dobro došli, samo u delu gde je gljivarstvo napišite koliki prostor imate,dali imate iskustva, koliko je naselje gde živite, mislim što više podataka pa ćete dobiti preciznije savete. A što se tiče ironije, treba je zanemariti, a skoncentrisati se na činjence. Jer kada bih ja rekao šta radim, svi bi se začudili odakle mi ideja da pokrenem forum o poljoprivredi. :haha:
 
tarana nije ništa loše mislio prošli put, ali loše misli ovaj put.
nije mi namera bila da vas uvredim, već da kažem da i sam po struci nisam vezan za poljoprivredu.
vi gospođo očigledno nemate puno iskustva s učešćem na forumima.
pre nego što se uključite u komunikaciju na forumu, poželjno je da malo čitate šta se po forumu piše, ne bi li utvrdili da li vam se način komunikacije dopada ili ne, i da li uopšte želite da uzmete učešće u takvoj komunikaciji.
NIKAKO nije poželjno upasti na forum i deliti lekcije ostalim učesnicima na temu "kakav forum treba da bude" i kako učesnici na forumu treba da se ponašaju.
još jednom se izvinjavam u slučaju da sam vas uvredio i uveravam vas da se tako nešto u budućnosti neće dešavati, jer ću vas izbegavati u širokom luku.
 
:bravo:OK novii - svako radi svoj posao i još malo više. Sve je ovo ustvari suprugovo "maslo"! Prvo, poenta je što smatra da je tržište bitno, a obzirom da je komercijalista poznaje i sarađuje sa komitentima vrlo različitih profila - pa recimo preko 300 kontakata. Drugo, ima tu i neke zemlje i prostora u dvorištu iza kuće, a imali bi i dodatnu pomoć od njegovih roditelja. Treće, možda (?) ulaganja nisu velika, a možda ni rizik (?) nije veliki. Bitno mu je uputstvo kako početi sa uzgojem šampinjona, tel, ili mail nekih preduzetnika ili firmi koje to već rade... Pojma nemamo, a možda bi i bili solidni !? Pa ako možemo za početak da dobijemo uputstvo za početak.

p.s.
ja i inače ignorišem upadice, jer govore o onom ko ih izgovori, ali ovo je postalo standardno na forumima (sa skoro deset sam u komunikaciji) osim na forumu MOJ DOKTOR.
Poželeću Vam uspešnu saradnju sa mnom,.
Čitaćemo se još.
 
E vala i ja da upadnem ovde. Pozdrav svima na forumu, starima novima i buducima. E pa ovako, ja sam iz N.Beceja, bavim se i poljoprivredom, izmedju ostalog. Toliko za sada od mene. Pa se citamo u narednom terminu, tj. malo kasnije, sad sam samo svrnuo da se registrujem.

P.S.
Pozdrav Čugiju
 
:D Napokon i kod nas forum o poljoprivredi. Svaka cast
Iz Sapca sam i poljoprivredom se bavim poslednjih 5-6 godina kao dopunskim izvorom prihoda, uglavnom usluzno (branje, baliranje..)
Tu smo, pozz svima :cao:
 
Dobro došli, što nas je više, više će biti i informacija. A više i druženja :ppozdrav:
 
Dobrodošli momci, lepo što ste nam se pridružili! Pozdrav Bobane (imenjače), a pozdrav i torpedu! :ppozdrav:
 
Pozdrav svima!
Ja sam Brane iz Gospodjinaca,okolina Novog Sada. Bavim se ratarstvom i stocarstvom (50 kj i 22 grla HF rase) i studiram masinstvo. Od masina imam skoro sve sto mi je potrebno. Planiram prosirivanje prozvodnje kada uslovi to dozvole. Od kultura gajim psenicu, kukuruz i soju. Suncokret i secernu repu sam batalio za sada. Inace, sve ovo se nebi radilo bez pomoci mojih roditelja kojima je ovo osnovno i jedino zanimanje! Jos jednom-sve najbolje!!!
 
:ppozdrav:

Dobro došao na poljoinfo forum, trenutno su na forumu najaktivniji ratari. Ali si to i sam primetio. Ja se uglavnom bavim pčelarenjem i obrađujem nešto malo zemlje. Uglavnom što nas je više aktivno na forumu, biće nam bolje.
 
e chugi drago mi je sto si me kontaktirao i jos draze sto je ovo srpski forum jer nije nigde bilo zglavnog da se nesto vidi razmeni mislenje i.t.d
zovem se Vlada iz sela sam u vojvodini radim 500 jutara zemlje.od masina imam raznih IMT,ZMAJ,i.t.d ako nekome mgu da pomognem recite takodje i uvazavam tudja misljenja to je razlog ulaska na ovaj sajt!i Srecna Nova Godina! pozz

E da ..da se i ja malo dopunim imam razne vrste mehanizacije ....prvenstveno radim kulture Kukuruz,Suncokre,Psenicu i Semensku Detelinu i Baliranu Detelinu..t.j kpo kojoj smo najpoznatiji u Srbiji Nase Selo Banatsko Karadjordjevo...takodje imam i Selektor za Doradu semenske deteline...Psenice...zaprasivanje...i.t.d mozda me neko i zna od vas tamo iz Srbije.takodje ako vas zanima cena Semenske Deteline I balirane obratite mi se i ako hocete pa doradite deteline do 97% cistoce.toliko o meni
 
Dobro nam došao Vlado, moramo se širiti i jačati, a ovo nam je najbolji način razmene iskustva, koji je na žalost u Srbiji među poljoprivrednicima u jadnom stanju, poljoprivrednik u današnje vreme jednostavno mora koristiti računar!
 
pozdrav svima koliko vas ima,evo jedan novajlija iz srema se pridruzuje caskanju o poljoprivredi inace sam iz Sida i bas mi je drago da sam pronasao jedan ovakav forum gde se moze o svemu razgovarati
 
Hvala na pozdravu i dobrodošao "opasni", drago je i nama što si nam se prodružio! Uživaj!
 
Zovem se Enes, iz Bosne sam, tacnija lokacija Zavidovici.
Zivim na selu, nemam puno zemlje, ali ovih dana je prireprema prodavnice za motokultivator labin progres i djelove za isti.
 
Dobro došao dobri čoveče, evo odmah sam otvorio novu temu Motokultivatori - opšta tema pošto i sam posedujem jedan od osam konja. Trašio sam po netu neku korisničku dokumentaciju ali nisam ništa našao, pa sam sam nabavio neko uputstvo i skenirao ga. Pa ako nekome zatreba neka javi. :ideja:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh