Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro dosao Kiseli
 
kiseli je napisao(la):
Odgovor je tacan.
Radim za "Vecernje novosti", na kojima jos uvek pise "dnevni list sa najvecim tirazom".

aha ok nego citam svake novine blic, novosti,press pa vise nemam pojma koje su najtiraznije .... :ppozdrav:
 
Eto i mene sad sam ja najmlađi. Zovem se Zoran iz Smedereva. Ovde ima stvarno puno pametnih stvari za nas laike.
Puno poydrava svima.
 
A extra se radujemo što se forum širi i na "našu stranu" (Gročansko-Smederevsku nahiju) :haha:
 
Pozdrav Svima! Zivim u Adi i radim oko 150 jutara, imam 2 Zetora(6911 i 7245) i Ursusa914,Zmaja142 berac k2 i sve ostalo sto mi treba od masina. Bavim se iskljucivo ratarstvom, kukuruz, suncokret, repa, psenica. Nadam se da cemo imati koristi od druzenja na forumu! :D
 
Dobro došao i dobra ti sreća.
Siguran sam da ćemo imati koristi od druženja , i dobro je kad nas je sve više :cao:
 
pa NOVI mislim da si napravio pravu stvar sto si stvorio ovaj FORUM ! Jer ovakvo nesto nam stvrano treba !
Barem ako nista da se nadjemo i popijemo koju! Ili da se okupimo pa da izadjemo da blokiramo puteve :) :haha:haaha :haha:

Prijatelja nikad dosta!
:ppozdrav:
 
E pa dobro nam došao mityoo, drago mi je da si rešio onaj problem i uspeo da se registruješ na naš forum! :ppozdrav:
 
Najpre bih želeo sve da vas pozdravim i poželim uspešan rad. Zovem se Vladimir Zečević i diplomirani sam inženjer zaštite bilja. Radio sam 3 godine u PKB-u, a trenutno sam zaposlen u jednoj firmi koja se bavi uvozom aktivnih materija za pesticida. Zeleo bi da razmenjujem iskustva u vezi sa primenom pesticida kako u ratarskim usevima tako i u povrtarstvu i voćarstvu. Toliko za sada.
 
Dobro došao :cao:
Mislim da će ovo biti veliko pojačanje za forum ,,a još i pre zimskog prelaznog roka.Šta ćeš bolje :osmeh:
Uzgred za koga navijaš Vlado?
 
Velimir je napisao(la):
Bolje nas nasao Vlado i pozdrav...
pozdrav i tebi sto imas 2 zetora i ursusa...znamo ti imena traktora a tvoje ne znamo :osmeh:
Citaj madjarski i sve ce ti biti jasno(ty=ć)
 
dobro dosli micoo i vlado :ppozdrav:
vlado nadam se da cemo tvoje znanje dobro iskorstit :D
 
Pozdrav svima novopridošlima...

Trebalo bi da sledeće godine na NS sajmu organizujemo susret članova foruma.

Ajd' :ppozdrav:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh