Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pomaze Bog narode,
zovem se Aleksandar i bas mi je drago da sam naisao na ovaj forum.
Zivim u jednom selu kod Ljiga i bavim se ovcarstvom oko godinu dana tako da cu najverovatnije visiti najvise na tom podforumu,
pozdrav svima
 
Bog pomogo , Aleksandre.Dobro došao :ppozdrav:
A prijatelj brundalo će sigurno biti oduševljen pojačanjem na podforumu ::super::
 
Velimir je napisao(la):
Zivim u jednom selu kod Ljiga i bavim se ovcarstvom oko godinu dana tako da cu najverovatnije visiti najvise na tom podforumu,
pozdrav svima
Jesi li možda blizu Stepanovića?Čini mi se da je i to selo negde kod Ljiga?!
 
Pomaze Bog narode,
zovem se Aleksandar i bas mi je drago da sam naisao na ovaj forum.
Zivim u jednom selu kod Ljiga i bavim se ovcarstvom oko godinu dana tako da cu najverovatnije visiti najvise na tom podforumu,)


Dobro dosao brate i Bog ti dobro dao,
Koliko ovaca imas,i kako si zadovoljan?
 
Dobro došao na naš skromni forum, verujem da ćeš se sasvim lepo uklopiti :ppozdrav:
 
Postovana gospodo

Zelim da Vam se zahvalim na velikom broju odlicnih podataka koje sam prociotao, a neke i upotrebio u radu.
Zovem se Nemanja, a poljoprivredom se bavim na donekle posredan nacin, od pre nekoliko meseci. Naime, novinar sam, a sektor mi je upravo poljoprivreda.
Nadam se da cemo posredstvom ovog foruma uspostaviti dvosmernu komunikaciju.
Spreman sam da, koliko je u mojoj moci, a to nije bas jako mnogo iako radim u nasem "najtiraznijem dnevnom listu", pomognem da se sa Vasim problemima sa kojima se svakodnevno suocavate, upozna sira javnost, ali i kreatori drzavne politike u oblasti poljoprivrede.

U nadi da cemo uspostaviti kvalitetnu saradnju
Veliki pozdrav

P.S.
Umalo da zaboravim, moj privatni e-mail Vam stoji na raspolaganju. Prihvatam sve sugestije i predloge, ali o objavljivanju odlucuju urednici...
 
Dobro došao, drago mi je da si našao koristan info na poljoinfo forumu. Ali ovo što pročitaš je vrh ledenoga brega, pošto se ne iznosi baš sve na forumu. Dobar deo komunikacije se obavlja i preko privatnih poruka, a i članovi često sreću po sajmovima i vašarima te se i tako odvija dobar deo diskusija. :D

Lepo je čuti da ljudi koriste info koji nađu na forumu. Zbog toga je i napravljen. :ppozdrav:
 
Hvala na dobrodoslici!

Da pocnemo konstruktivno... Dobio sam zadatak da napisem pricu o tome kako i koliko se globalna kriza oseca na selu, odnosno, koliko proizvodnjom hrane za svoje potrebe mozete da ublazite pritisak cena. Sigurno Vam je poznato da prehrambeni artikli, zahvaljujuci trgovcima, najvise tuku po dzepu...
Kakva su Vasa iskustva?
 
Hvala svima na dobrodoslici i pozdrav za novog clana cika Nemanju, sad nisam najmladji clan :osmeh:
Ne znam za ovo selo sto me upitaste, ja sam se skoro doselio, pocetkom ove godine u selo Kadina luka.
Popovicu, nemam puno ovaca, 16 za sad, sa sve ovnom. Zadovoljan sam sto se tice cobanskog posla,posebno kad ih cuvam,sednem na livadu ili legnem ako je lepo vreme,ponesem neku knjigu i milina.A sto se isplativosti tice videcemo, zasad jos umnozavam stado.
u zdravlje
 
kiseli je napisao(la):
Postovana gospodo

Zelim da Vam se zahvalim na velikom broju odlicnih podataka koje sam prociotao, a neke i upotrebio u radu.
Zovem se Nemanja, a poljoprivredom se bavim na donekle posredan nacin, od pre nekoliko meseci. Naime, novinar sam, a sektor mi je upravo poljoprivreda.
Nadam se da cemo posredstvom ovog foruma uspostaviti dvosmernu komunikaciju.
Spreman sam da, koliko je u mojoj moci, a to nije bas jako mnogo iako radim u nasem "najtiraznijem dnevnom listu", pomognem da se sa Vasim problemima sa kojima se svakodnevno suocavate, upozna sira javnost, ali i kreatori drzavne politike u oblasti poljoprivrede.

U nadi da cemo uspostaviti kvalitetnu saradnju
Veliki pozdrav

P.S.
Umalo da zaboravim, moj privatni e-mail Vam stoji na raspolaganju. Prihvatam sve sugestije i predloge, ali o objavljivanju odlucuju urednici...
Kiseli dobro dosa na forum..... :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@KISELI
ako nesto objavite o nama obavestite nas ! A koje su to najtiraznije novine bese?

U svakom slucaju Dobrodosao! :ppozdrav:
 
Bogami ljudi , ovaj forumčić postaje baš napredan , pu-pu , da ne ureknemo :osmeh:
Dobrodošlica Kiselom i da što pre vidimo te tekstove u "najtiražnijim novinama" , pa ma koje da su :cao:
 
Odgovor je tacan.
Radim za "Vecernje novosti", na kojima jos uvek pise "dnevni list sa najvecim tirazom".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh