Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I mi se pridružujemo dobrodošlici.
Nadamo se da pripadaš "mladjoj gardi" , a u svakom slučaju (bio mladji ili stariji ) želimo ti uspeh i :sreca:
 
Pa i nisam baš tako mlad kao što se osećam,he he he.Inače iz Kovačice sam ako to nešto znači a 51 godište.Pozdrav svima. :ppozdrav:
 
slovakbre je napisao(la):
Pa i nisam baš tako mlad kao što se osećam,he he he.Inače iz Kovačice sam ako to nešto znači a 51 godište.Pozdrav svima. :ppozdrav:
Hvala bogu da ima neko stariji od mene he he :ppozdrav:
 
Dragane 18 neznam šta si hteo ovim rečima da kažeš ali meni izgledau uvredljive,pa valda ne misliš da mi svi trgujemo sa traktorima zna se ko se time bavi ali i oni ne vuku kupce za rukave nego ko voli taj nek izvoli.A šta misliš oni traktori što se prodaju u Rumi na vašaru da su mnogo bolji?pogledaj samo majstori kako u kolicima guraju neke delove ao krševa pa ih kući sklapaju farbaju i tako našminkane prodaju.Tako da ne mislim da je Kovačica najgora u tome!Ali nema veze ja se još mnogo puta zahvaljujem ljudima koji su me stvarno primili a i vidim da su mnogo stariji od tebe,no to ne mora da znači da i ti mene moraš prihvatiti.Ipak nama ljutnje i veliki pozdrav svima. :ppozdrav: :zli:
 
Ma nema ljutnje , kolege.
Čovek se samo šali.I ozbiljne stvari su lakše uz dobar štos :D
Pozdrav svima :cao:
 
slovakbre je napisao(la):
Inače iz Kovačice sam ako to nešto znači

Jano mislim da je njegov odgovor vezan za ovo, eto kod njega je Kovačica (kao mesto) prepoznatljiva po trgovcima, i verujem da nije mislio ništa loše. :cao:
 
slovakbre je napisao(la):
Dragane 18 neznam šta si hteo ovim rečima da kažeš ali meni izgledau uvredljive,pa valda ne misliš da mi svi trgujemo sa traktorima zna se ko se time bavi ali i oni ne vuku kupce za rukave nego ko voli taj nek izvoli.A šta misliš oni traktori što se prodaju u Rumi na vašaru da su mnogo bolji?pogledaj samo majstori kako u kolicima guraju neke delove ao krševa pa ih kući sklapaju farbaju i tako našminkane prodaju.Tako da ne mislim da je Kovačica najgora u tome!Ali nema veze ja se još mnogo puta zahvaljujem ljudima koji su me stvarno primili a i vidim da su mnogo stariji od tebe,no to ne mora da znači da i ti mene moraš prihvatiti.Ipak nama ljutnje i veliki pozdrav svima. :ppozdrav: :zli:
nisam imao nameru da te uvredim nego sam samo rekao da je Kovacica poznata po tome ... bar meni ....i naravno da ne mislim da su svi trgovci ...... i nisam time rekao da je losa ili sta vec si pomislio u prvi mah
 
pozdrav jano dobro dosao.
inace tek da se zna za neupucene da su slovaci veoma pedantni vredni casni i posteni ljudi a izuzetni majstori i neimari,zanatlije.
kao zajednica veoma dobro organizovani i verni svojoj kulturi i nasledju.i drze se jedni drugih.nazalost neverujem da cemo mi ikad takvi biti.
to ne govorim ja vec mnoge generacije pre mene.
mnogo sam poslovao sa slovacima iz kovacice padine vojlovice i jednostavno njihova rec mi je bila dovoljna.
inace jano tasta mi je slovakinja a supruga polu slovakinja(strakusek)
jos jednom pozdav i dobro dosao
 
pozdrav ja sam rade iz bijeljine i bavim se proizvodnjom povrca na 5000m plastenika i na 5ha otvorenog polja .zelim da razmjenim iskustva sa drugim proizvodjacima
 
Dobro došao na forum rades, iskustva ovde svi imamo, neko manje neko više, ali smo svi spremni da ih delimo međusobno. :ppozdrav:
 
Ajde bre nećemo se valjda samo tužekati,možda sam ja pogrešno shvatio.Ipak pozdrav svima. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh