Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za dalju prepisku o HACCAP sertifikatu i o tome šta se može a šta ne gajiti po novim propisima je otvorena nova tema, da bi se zaržala preglednost foruma. Ipak je ovo tema da se predstave novo pridošli članovi.

HACCAP sertifikat - opšta tema
 
Pa normalno je to drugari.
Svaka država mnogo košta , a ne radi ništa...Zato neko mora to da plati...Ko:haha: Sad bacite pogled na naš potpis (ono gde je spas) pa će vam biti jasno šta mislimo o tome.
I država zna da jedino od seljaka može da uzme kad jedini nešto proizvodi , a da nije kinesko
 
biljana&dragan je napisao(la):
Pa normalno je to drugari.
Svaka država mnogo košta , a ne radi ništa...Zato neko mora to da plati...Ko:haha: Sad bacite pogled na naš potpis (ono gde je spas) pa će vam biti jasno šta mislimo o tome.
I država zna da jedino od seljaka može da uzme kad jedini nešto proizvodi , a da nije kinesko
I ja san u nekim stvarima euroskeptik, ali virujte ima puno dobrih stvari koje evropa nosi. Jedna od njih je i ta da ce se poprilicno smanjit poljoprivredna mafija i rođacke i druge veze. Ima naravno i losih stvari ali puno vise ima onih boljih
 
Siriti pricu oko EU integracija na ovom mestu je :off_topic:
Ali posto je ovo ozbiljna tema o kojoj verovatno svi imaju nesto da kazu apsolutno zasluzuje da se otvori.
 
Brundalo,prijatelju, ako ćes sadiš ono što si tražio skroz si prso :zli: :haha:
Ako je za ono za šta mislim da jeste , nabavio sam ti.
Sad idem iz radnje , al ne mogu više da čukam jer sam na poslu.
Čukamo večeras uz pomoč Boga i Intela. :ppozdrav:
 
Biljana&dragane, ranije sam imao priliku dapogledam Dig. anđela. Zanimljiv pogled na stvari. Imam par komentara na to...
 
Branko , i mi smo to pogledali ranije.Nije svetski odradjeno , imamo i mi dosta zamerki na način kako je prikazano, al je jedan deo tvog komentara bio sadržan u njemu pa smo ga pomenuli.
Inače pojavio se i D.A. II i očekujem da ga dobijem ovih dana
 
Biljana&dragane, hajde da ispoštujemo pravila foruma. Poslaću vam pp.

Čugi, zaneli smo se...
 
U redu je za izvinjenje, ubuduće za konkretne teme otvoriti nove, ali pre toga koristiti pretragu. A za privatnu prepisku, koristiti privatne poruke.

Nije ovo ništa, desi se svakome da se zaboravi :cao:
 
Nema problema, tu sam da vam skrenem pažnju, ne mislite da sam ljut i ja ako jeste onaj smajli što drži off tablu! :osmeh:
 
Čugi, ma samo ti opominji... :D
Zanesem se svaki dan u nečemu. Juče sam bio sa onim vučnim rasturivačem da razbacam još malo đubriva (cca 7KJ). To je trebalo da bude zadnje razbacivanje, i da operem rasturivač i vratim ga vlasniku. Ali, kao što to obično biva sa pozajmljenom stvari, otpala su mi na desnom točku rasturivača oba ležaja sve sa kapom na glavčini...
::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::

Ajd' :ppozdrav:
 
Zdravo ljudi rešio i ja da se prijavim kao novi.Zovem se Jano ,nalazim se u banatu pa možda ću ubuduće da i ja nekome pomognem.Forum mi izgleda zanimljiv i ima na čemu čovek dase pozabavi. :ppozdrav: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh