Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoceš li i nama reći šta si našao? :D :haha:
 
sorry sta se nisan prije predstavija. Toni , Solin .......SD zupanija
 
Drago mi je da je stigao do nas tražeći nešto o voćarstvu :D

Mada smo nažalost još tanki sa nekim ozbiljnijim prepiskama na tu temu. Kada se pogleda taj deo o voćarstvu pomislio bi čovek da se u na ovim prostorima najviše gaji leska.
 
Pozdrav i drago mi je da si nam se pridružio, ti u Švajcarskoj možeš i da vidiš kako se bave oni tamo ovčarstvom i kozarstvom. I šta se traži od proizvoda, verujem da bi to mnogima bilo zanimljivo na forumu. :ppozdrav:
 
Pozdrav Popoviću i zvanično dobro došao! Lepo je što se vraćaš u otadžbinu! :ppozdrav:
 
Pzz svima!Poljoprivredom se bavim za sada samo iz hobija.Zovem se Andrej imam 25 godina iz Backog Petrovca sam,Slovak inace studiram Poljoprivredni Fakultet u Novom Sadu odsek Pejzazna arhitektura....Ratarstvo volim od malena,nasu zemlju sto imamo smo dali u arendu do daljnjeg a mehanizaciju sto imamo sad radi samo povremeno....Ali pomazem drugu koji obraduje oko 40 jutara zemlje pa cu da slikam uglavnom njegovu mehanizaciju,naravno bice i moje...Za sada toliko pa sve sto Vas interesuje pitajte slobodno!
 
Pa, Andrej dobro nam došao, raduje me što se učlanio neko ko se bavi pejzažnom arhitekturom, pošto nam taj deo foruma trenutno tavori. A sasvim je sigurno da se može naći neka računica u uzgoju ukrasnog bilja i cveća. :ppozdrav: :ppozdrav:
 
A kolege svima svima kojima nisan zaželija dobrodoslicu na forum cinim to sada
Dakle dobrodosli i dobru suradnju zelim :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Radim za sebe ali i zajedno sa ocem.Znaci oko 90 jutara.
Pretezno najvise kukuruz oko 50% povrsina (u njegovu cenu sam totalno razocaran) sledi psenica (koju sam ostavio na lageru znaci opet katastrofa) soja i nesto malo repe (ljut sam na secerane u vezi cena i digestija ali kad bolje covek pogleda s njom sam izgleda najbolje prosao).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh