Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
POZzz ljudi evo zovem se krešiimir dolazim iz virovitice i bavim se poljoprivredom na nekih 130 jutara sa tendencijom porasta ... vidim da već poznajem neke ljude ovdje pa reko ajd da se i ja učlanim na forum...
:D
 
pozdrav za sve na forumu :cao: dolazim iz mladenovca i nikada se nisam bavio poljoprivredom,ali me jako interesuje ovčarstvo.
e sad jedno pitane,čitam na forimima da svi traže čobane a ja nigde nemogu da nađem ni jednu adresu niti bilo kakv oglas,pa ako ko zna nešto
neka kaže?:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: braćo i sestre
 
Momci dobro nam dosli :veseljak:: Najzad da dnevno dobijamo po nekolko novih clanova
 
Dobar dan.
Puno korisnih stvari"htedoh reci tekstova" ,nadam se da cemo fino saradivati.
Imam nesto pcelinjih drustava,nesto maline,spremio sam zemlju sledece nedelje sadim nesto lesnika.
Za sada toliko,pozdrav.
 
Vidim da dosta članova koji imaju ili planiraju sadaiti lesku, to je izgleda trenutno IN voćka.

Dobro došao na poljoinfo forum :pcelac::
 
Zdravo ŽIVO dobri ljudi . Što reće jedan od čalanova foruma, internet je čudo. Iz Lipovca sam ,sela nadomak Aleksinca podno Ozrena. Od svih životinja odlučio sam se za čuvanje onih najsitnijih i najnezahtevnijih / KALIFORNISKE GLISTE / . Zasada se o njihovoj ulozi u očuvanju tla malo zna pa reko da ispravimo tu nepravdu. Sajt me je privukao i zbog toga što ljudi ne teoretišu već i imaju svoja praktična iskustva pa šta bolje. Teme kao što su Organska poljoprivreda trebaju imati sve više poklonika pa u to ime :ppozdrav:
 
pozz ljudi :ppozdrav:
ja sam novi clan na ovom forumu
svidja mi se ovaj forum i sve pohvale za njega :cao:
Zivim u Beogradu,sutiram AMF ,to je nesto vezano za viruse i racunare..nevazno
nebavim se poljoprivredom,ali jesam dosao sa sela i sam posedujem jedan traktor marke Zetor
i velik sam zaljubljenik u te masine...i tako
nadam se lepom druzenju sa vama..puno pozzdrava :bravo:
*Igor
 
Na forumu se dobar deo članova prilično razume u kompjutere, :D

Dobro nam došao, što nas je više to bolje :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh